Nový letný hit Show how Mad U Ar už má 400 000 videní.

Nový videoklip skupiny MADUAR, vytvorený v spolupráci s hviezdami 90 rokov – Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven ft. Nance, najlepším producentom v Čechách a na Slovensku – Robertom Burianom a mladým talentovaným DJ-om a raperom s umeleckým menom – Nicotini, dosiahol za 2 mesiace métu 400 000 videní na YouTube skupiny.

Chytľavá pesnička s výborným videom, podporovaným jednoduchou choreografiou, unikátnym posolstvom a účasťou hviezd 90. rokov je predurčená stať sa hitom leta 2023!

Zaujímavosťou je, že táto unikátna kooperácia prináša dohromady 39 diamantových, platinových a zlatých platní, cez pol miliardy videní na YouTube, 4.5 milióna poslucháčov mesačne na Spotify a viac ako 70 miliónov predaných platní.

Ďalšou perličkou je, že účasť hviezd 90. rokov, nášho najlepšieho producenta a mladého talentu v jednej skladbe a videoklipe je výsledkom sna skupiny MADUAR.

Viac nám o tom prezradil Juraj Matyinko:
“V roku 2023 sme sa s MADUAROM rozhodli priniesť pozitívne vibrácie do života a plniť si svoje sny. Často, keď si chcete splniť sny, musíte byť odhodlaný, až trochu „bláznivý“ a ísť si za nimi. A keďže anglická výslovnosť mena našej skupiny – MADUAR – je MAD YOU ARE (SI BLÁZNIVÝ) – pekne to ide dohromady a tak sme sa rozhodli použiť to a vytvorili sme slogan a hashtag #ShowHowMadUAr na podporu tejto aktivity“.

Jeho brat Ladislav ho dopĺňa:
„S touto filozofiou pozitívne ovplyvňujeme ľudí vo svojom okolí, našich fanúšikov, ako aj celú spoločnosť aby sme im pomohli dosiahnuť ich sny, zbaviť sa pochybností a podporili ich v tom, aby si išli za svojim snom bez ohľadu na to, aký bude výsledok. Pretože najhoršie čo sa im môže stať je, že to neskúsia“.

A tak okrem už splnených snov MADUARU v roku 2023 – (koncertné turné s kapelou, nový vozový park so štýlovými SUV), je nový hit ďalším dôkazom toho, že sny sa môžu splniť.

O hitových ambíciách skladby svedčí aj fakt, že Show How Mad U Ar je aktuálne No.3 v Kissparáde českého rádia Kiss, ako aj fantastické prijatie skladby mladým publikom v rámci DJ-setu Nicotiniho v Banskej Bystrici. Takéto prijatie novinky od MADUARU mali naposledy megahity ako Do it, alebo Hafanana.

Preto MADUAR a Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven, Nicotini& Robert Burian skladbou a videoklipom Show How Mad U Ar vyzývajú ľudí – Plňte si svoje sny, pretože to najhoršie, čo sa môže stať je, že to neskúsite – #ShowHowMadUAr.

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form