MADUAR 90's party

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy
3. VLNA PREDAJA SPUSTENÁ
Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Termíny pre rok 2024

Promo video 2024

O podujatí

2. ročník 90’s festivalu skupiny MADUAR, na ktorý pozýva svojich kolegov z 90. rokov.

MADUAR prináša svetové hviezdy na najväčšiu letnú 90’s party na Slovensku!
04/07/2024 – Rimavská Sobota (Amfiteáter)
05/07/2024 – Žiar nad Hronom (Park Š. Moysesa)

Naživo sa môžete tešiť na také hviezdy ako TWENTY 4 SEVEN, ktorí z Holandska prinesú nonstop zábavu so svojimi hitmi Slave To The Music, Take Me Away či Is It Love.
Z Nemecka napochoduje najznámejší hudobný kapitán CAPTAIN JACK, aby vás dal do pozoru so svojim legendárnym Heyo Captain Jack, a tiež vypalovákmi ako Drill Instructor alebo Soldier Soldier.
Nebude chýbať ani švédska bláznivá eurodancová country zostava REDNEX s notoricky známym hitom Cotton Eye Joe, romantickou baladou Wish You Where Here či pôsobivým The Spirit Of The Hawk.

Zahraničných hostí doplní náš slovenský top producent a DJ ROBERT BURIAN s megahitom Žijeme len raz.

Všetci menovaní prijali pozvanie česko-slovenskej legendy, skupiny MADUAR, na ďalší ročník jej open-air festivalu, na ktorom nebudú chýbať ani najznámejšie maduarske hity ako Do It, I Feel Good, Anjel, Hafanana, či novinky pri ktorých sa predstavia aj hosťujúci umelci – speváčka IVANNA, víťazka Hlasu Česko-Slovenska a mladý talentovaný raper a DJ NICOTINI, syn jedného z členov Maduaru.

Nenechajte si ujsť plnú nálož toho najlepšieho z 90. rokov – známe refrény, neopakovateľnú atmosféru, spomienky na staré časy a exkluzívnu koncertnú premiéru spoločnej novinky Maduaru a jeho hostí s názvom Show How Mad U Ar. To všetko vás čaká na MADUAR 90’s Party už toto leto, 4. júla na Amfiteátri v Rimavskej Sobote a 5. júla v Parku Š. Moysesa v Žiari nad Hronom.

Hostia 2. ročníka

CAPTAIN JACK (DE)

PARTYMAKER OF THE 90s

Captain Jack je jedným z najznámejších eurodanceových projektov, ktorý v roku 1995 uviedol do života nemecký hudobný producent Udo Niebergall. Červená čiapka a uniforma sú jeho poznávacími znakmi. Captain Jack je headlinerom všetkých veľkých festivalov 90. rokov s frontmanom Bruceom Lacym. 19 zlatých a platinových ocenení, 40 miliónov predaných platní a 150 miliónov streamov so svetovými hitmi ako „Drill Instructor“, „Soldier Soldier“, „Iko Iko“, „In the Army now“ a „Captain Jack“ hovoria za všetko.

REDNEX (SWE)

Rednex je švédska kapela, ktorá vďaka mnohým Top 10 hitom predala viac ako 10 miliónov nahrávok. Projekt vytvorila náhoda v roku 1992 a doslova explodoval do celosvetovej slávy v roku 1994, len pár dní po svojom prvom vydaní – „Cotton Eye Joe“. Stal sa masívnym hitom, rekordnou rýchlosťou sa dostal na prvé miesto v 15 krajinách a dnes je to párty klasika, vďaka ktorej skupina opakovane koncertuje po celom svete. Medzi ďalšie známe hity patria balada „Wish You Were Here“ alebo „Spirit Of The Hawk“.
twenty4seven

TWENTY 4 SEVEN (NL)

Twenty 4 Seven je holandská Eurodance skupina založená v roku 1989 holandským producentom Ruud van Rijen. Projekt je v Európe známy najmä vďaka úspešným singlom „I Can’t Stand It“, „Are You Dreaming?“, „Slave to the Music“, „Is It Love“ a „Take Me Away“. Hit „Slave To The Music“ sa stal sa celosvetovým hitom, získal si prvé miesto v Austrálii, Českej republike, väčšine latinskoamerických krajín a Južnej Afrike a dostal sa do Top 5 v Holandsku, Nemecku, Belgicku, Dánsku, Švédsku, Portugalsku a mnohých ďalších! V novembri 2019 sa fanúšikovia Twenty 4 Seven dočkali obrovského prekvapenia, keď sa speváčka Nance sa vrátila do Twenty 4 Seven a spolu s pôvodnými členmi opäť postavila na koncertné pódiá ako Nance, Jacks & Hanks. V januári 2021 Twenty 4 Seven Feat. Nance, Jacks & Hanks vydali singel „Do You Want Me“.

ROBERT BURIAN (SK)

Robert Burian, vo svojej rodnej krajine najviac známy pod hitom „Žijeme len raz“ , ktorý ako prvý DJ a producent na Slovensku dosiahol 80 miliónov videní na youtube, bol zároveň aj v minulosti priekopníkom trance music. Odohral najväčšie a najlepšie eventy v strednej Európe s menami ako Markus Schulz, Armin Van Buuren, Tiesto a ďalšie. Jeho schopnosť produkovať skladby v rôznych štýloch elektronickej hudby bola nielen kľúčom k vydaniu v hlavných vydavateľstvách, ako sú Spinnin Records, Armada music, Enormous Tunes, …, ale aj kvôli podpore svetových najväčších djs ako Armin Van. Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Hardwell, Don Diablo, Nora En Pure, EDX a mnoho ďalších.

IVANNA (SK)

IVANNA (Ivanna Bagová) je prvou víťazkou TV súťaže Hlas Česko Slovenska v roku 2012. Po súťaži absolvovala celoročné turné so svojím súťažným koučom Michal Davidom, ktorý produkoval aj jej prvý sólový album Oheň v duši. Od roku 2016 koncertne spolupracuje so skupinou Maduar, s ktorou pripravila tanečný singel Can U Feel It a tiež sa podieľala aj na ďalších 2 singloch kapely – Party In Da House a Cesta. Juraj Matyinko z Maduaru pre ňu v roku 2019 napísal baladu Ja stále viem. Aktuálne je na materskej dovolenke so synom, ktorého otcom je jej partner Peter Bažík, víťaz prvého Česko Slovenského X Factoru z roku 2014.

NICOTINI (SK)

Mladý talentovaný DJ a raper Nicholas Matyinko, syn Juraja Matyinka zo skupiny Maduar. Jeho veľkou premiérou sa stalo hosťovanie v minuloročnom letnom medzinárodnom hite skupiny Maduar, na ktorom sa podieľali aj Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven či Robert Burian.

MADUAR (SK)

Kultová kapela 90. rokov, ktorá do Čiech a na Slovensko priniesla nový žáner a spôsobila ošiaľ u jednej generácie. Prémiová značka tanečnej hudby, ktorá je doteraz aktívna a mimoriadne žiadaná u fanúšikov Deväťdesiatok a tiež headlinerom 90s festivalov. Ako jediný slovenský interpret tej éry realizuje vlastné koncertné šnúry, a hoci hlavnú fanúšikovskú základňu tvoria ľudia vo veku od 30 do 60 rokov, na koncerty mu chodí 3-generačné publikum. Ide o najúspešnejšieho interpreta tanečnej hudby 90. rokov, ktorý si aj po 30 rokoch na scéne drží vysokú popularitu, o čom svedčí mesačný dosah 600 000 ľudí na Facebooku, či 250 000 videní na YouTube alebo 30 000 poslucháčov na Spotify. Medzi najväčšie hity skupiny patria skladby ako Hafanana, Do It, Anjel, Space, Mystic Party, I Feel Good, či One Way Ticket …

Unikátna slovenská koncertná premiéra spoločného hitu

Pozvánky od umelcov

POZVÁNKY

5 Videos

Kontakt

RIMAVSKÁ SOBOTA

Juraj Matyinko

info@mmbmg.com

+421 915 081 248

ŽIAR NAD HRONOM

pokladňa MsKC

pokladnamskc@gmail.com

+421 905 895 849