Ladislav Matyinko z MADUARU oslavuje 52. rokov!

Ladislav Matyinko zo skupiny MADUAR dnes oslavuje 52. narodeniny a spolu s bratom Jurajom sa preto rozhodol potešiť nielen seba, ale aj svojich fanúšikov vydaním aktuálnej novinky MADUAR & band – Do It. Nový singel je tak od 3.1.2023 k dispozícii na všetkých streamovacích a digitálnych platformách ako Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer atď.

Novinka, ktorou je zaujímavé spracovanie legendárneho hitu z 90. rokov, chytí za srdce každého fanúšika tejto éry. Hit Do it však dostal úplne novú tvár a podobu, akú by ste rozhodne nečakali. Stala sa z neho romantická balada a vo videoklipe, ktorý skupina už predstavila na svojom YouTube kanáli, nájdete zmapovanú jej históriu od úplnych začiatkov až po súčasnosť.

V klipe sa tak objavia aj všetci ex-členovia skupiny, ex-moderátorka TV Hitparády ESO – Tereza Pergnerová, hviezdy 80. rokov – David Hasselhoff, Samantha Fox, Rick Astley, 90. rokov – DJ Bobo, Fun Factory, 2 Unlimited, Captain Jack, Twenty 4 Seven, DJ Sash, Vengaboys, ale aj víťazka Hlasu CZ/SK – Ivanna Bagová, či kooperujúci umelci a subjekty, sprievodná kapela, ako aj zábery z 90’s festivalov a aktuálnych Open Air koncertov Maduaru.

Klip je koncipovaný ako cestovanie v čase, vďaka ktorému si členovia skupiny mohli pripomenúť prvé rozhovory, koncerty, či úspechy. Skladba tak dostala romantický a nostalgický nádych doplnený emotívnym videoklipom.

Fanúšikovia 90. rokov si tak môžu zaspomínať na svoju mladosť s legendárnym hitom skupiny v netradičnom prevedení!

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form