MADUAR priniesol svoj druhý koncert zo SHOW How Mad U Ar TOUR do Bratislavy na Račianske hody!

MADUAR oslavuje 30 rokov na scéne slovenským turné a záverečným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, na ktorých si pripomína aj svoju nedávno zosnulú bývalú speváčku Barbaru Haščákovú.

Turné má názov SHOW How Mad U Ar TOUR + MEGKONCERT a na Račianskych hodoch MADUAR predstavil zjednodušenú 90 minútovú verziu svojho špeciálneho narodeninového programu. Návštevníci podujatia si tak mali možnosť zaspievať, zaspomínať a vidieť LIVE kultové hity jednej generácie ako „Hafanana“, „Do It“, „Anjel“. Tie navyše, vďaka Laterne Magike kombinujúcej živý koncertný prejav s filmovou produkciou na veľkoplošnej LED stene zazneli v pôvodnom znení.

Anna Katarína Schatzl pozdravila návštevníkov priamo zo Švédska a zaspievala si s nimi skladbu Prosba, Barbara Haščáková sa objavila na exkluzívnych, archívnych záberoch a diváci spolu s MADUAR-om sa s ňou symbolicky a emotívne rozlúčili pri skladbe Anjel.

A to nie je všetko! MADUAR v doprovode sprievodnej kapely predstavil celý svoj hudobný príbeh – od začiatkov, cez jednotlivé albumy až po súčasnosť. Návštevníci tak videli a počuli nielen všetky zostavy a originál hlasy, ale tiež ďalších spolupracujúcich umelcov.

Na koncerte sa tak objavila víťazka Hlasu CZ/SK Ivanna Bagová v skladbe Can U Feel It, ale aj Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven, či Robert Burian a Jurajov starší syn Nicotini (Nicholas Matyinko) v spoločnej novinke Show How Mad U Ar. Zahraničné hviezdy pozdravili prítomných, ktorí si spolu s nimi a MADUAR-om zatancovali aj choreografiu sprevádzajúcu túto novinku a jej odkaz.

Atmosféra koncertu bola vynikajúca a plný amfiteáter s približne 2 000 ľuďmi tak zažil návrat do 90. rokov ako sa patrí. Veľká vďaka patrí organizátorom, ktorí pripravili technické podmienky tak, aby MADUAR mohol tento špeciálny narodeninový koncert priniesť aj návštevníkom Račianskych hodov.

Skupina tak už má za sebou prvé dva koncerty z turné. Prvý prebehol v Čadciviď Foto a Video a druhý po dohode s organizátormi podujatia v Bratislave – Rači.

Aftermovie a Fotky z toho druhého nájdete poniže a MADUAR sa už teší na ďalší koncert v rámci turné – SHOW How Mad U Ar TOUR + MEGAKONCERT, kde vám prinesie nasledovné:

  • Oslava 30. rokov od vydania 1.albumu
  • 2 hodiny pozitívnej energie
  • Emotívna spomienka na Barbaru
  • Megahity “Do It, Hafanana, Anjel” live
  • Exkluzivne archívne materiály
  • Audiovizuálna Show a Laterna Magika
  • Pôvodné zostavy a pôvodné hlasy
  • Nostalgia 90.rokov

VSTUPENKY: https://bit.ly/maduarshmuatour

AFTER MOVIE

FOTOREPORT

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form