SHOW How Mad U Ar TOUR

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Termíny turné

13.04. ČADCA – Dom kultúry

04.05. BRATISLAVA – Račianske hody

07.06. MICHALOVCE – Chemkostav Aréna

06.07. NÁMESTOVO – NaFest

10.07. BANSKÁ BYSTRICA – Amfiteáter

17.07. ČEREŇANY – Amfiteáter

31.07. NITRA – Music a Cafe

07.08. DIVÍN – Zichyho kaštieľ

06.09. ŽATEC – Dočesná

20.09. BRATISLAVA – PEUGEOT aréna

… ďalšie termíny v rokovaní

Promo video

O podujatí

MADUAR oslavuje 30 rokov na scéne slovenským turné a záverečným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, na ktorých si pripomenie aj svoju nedávno zosnulú bývalú speváčku Barbaru Haščákovú.

Nenechajte si ujsť koncertný príbeh 2 bratov a ich kapely, s ktorou v 90. rokoch spôsobili ošial v Čechách aj na Slovensku.

Kultové hity jednej generácie zaznejú v pôvodnom znení a vďaka Laterne Magike kombinujúcej živý koncertný prejav s filmovou produkciou na veľkoplošných LED stenách sa MADUAR naposledy predstaví na “jednom pódiu” aj s Barbarou Haščákovou, ktorej venuje výnimočnú spomienku.

Čakajú vás silné emócie, nostalgické spomienky, špeciálni hostia a unikátna multimediálna show plná prekvapení.

Na bratislavskom megakoncerte sa o dokonalý zážitok postará špičková slovenská firma KVANT, ktorá do arény prinesie 28 m dlhú LED stenu vo výške 3-poschodí, laserovú show a prvýkrát na koncerte v Čechách a na Slovensku si budete môcť vychutnať aj úžasnú Kinetickú Show.

Užite si návrat do mladosti a nechajte sa unášať príbehom, ktorého ste aj vy boli súčasťou.  

================
#ShowHowMadUAr
– MADUAR sa v roku 2023 rozhodol pod sloganom Show How Mad U Ar/ Ukáž aký si bláznivý (slovná hračka s názvom kapely) plniť si svoje sny a vyzýva k tomu nielen svojich fanúšikov, ale aj širokú verejnosť
– cieľom je priniesť pozitívnu aktivitu, ktorá motivuje ľudí k tomu, aby sa nebáli ísť za svojím cieľom, aj keď sa na prvý pohľad môže zdať nereálnym, až bláznivým
– kapela ide v tomto príkladom – v roku 2023 úspešné jarné turné po Slovensku, nadupaný letný hit s hosťovaním 3 zahraničných hviezd (Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven) a slovenským top producentom (Robert Burian), v roku 2024 koncertná šnúra po 30 slovenských mestách zavŕšená jesenným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, a v roku 2025 letný open air koncert na Národnom futbalovom štadióne.

Zostrih z open air koncertu v Rimavskej Sobote

Kontakt

TOUR MANAGER

Juraj Matyinko

info@mmbmg.com

+421 915 081 248

SPOLUPRÁCA