MADUAR 2020 TOUR | Open Air R. Sobota – 5.9.2020 | Fotoreport

Jediný koncert v roku 2020 na Slovensku, ktorý sme si ponechali zo svojho plánovaného 2020 TOUR. A keďže bol jediný, tak sme si povedali, že bude MEGA.

Postavili sme najvýpravnejšiu scénu v dovtedajšej histórii kapely, na mieru šitú videoprojekciu na 3 veľkoplošných LED stenách, 120-minútový koncertný program (nakoniec z toho bolo 2 a pol hodiny) v spievode live kapely, doplnený o unikátny akustický blok.

Špeciálnym hosťom bola IVANNA, prvá víťazka Hlasu Česko Slovenska, a tiež talenty z regiónu Rimavskej Soboty, vďaka čomu sme priniesli jedinečnú koncertnú párty a skvelý umelecký zážitok spojený s viacerými prekvapeniami.

Účastníci koncertu, alebo Live Streamu, si pripomenuli jedinečnú atmosféru 90. rokov a zaspomínali si na overené hity ako Hafanana, Do It, Anjel, Space, Prosba, či Mystic Party, ktoré valcovali hitparády televíznych a rádiových staníc v celom Česko Slovensku.

Celý záznam koncertu si môžete pozrieť tu:

FOTOREPORT Z KONCERTU TU:

Foro:

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form