Music a Cafe, Nitra – 19.1.2024 | Fotoreport

19.1.2024 sme prijali pozvanie do hudobného klubu Music a Cafe v Nitre. V rámci akcie s názvom MADUAR + after oldies s DJ Oli J sme odprezentovali všetky najväčšie hity + vybrané, osvedčené koncertné skladby z našich albumov. Atmosféra bola vynikajúca, ľudia si s nami zaspievali, zatancovali a zaspomínali na staré, dobré časy. Na záver sme sa im odmenili prídavkom a podpisovkou. Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii poniže.

Ďakujeme za pozvanie a budeme sa tešiť už v lete 2024 na ďalšie vystúpenie na tomto istom mieste – tentokrát Open Air v rámci MADUAR – Show How Mad U Ar TOUR, spolu s kapelou a celým koncertným programom – viď Promo video.

Turné je oslavou 30. výročia vydania prvého albumu a kvôli smutnej udalosti ohľadom Barbary Haščákovej, ho venujeme jej pamiatke. Zároveň časť výťažku z turné použijeme na vytvorenie fondu z ktorého sa odfinancuje jej pamätná tabuľa, ako aj spevácka súťaž nesúca jej meno. Viac info už čoskoro.

FOTO: Nicholas Matyinko / Matyinko Media

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form