Mega SÚŤAŽ o 2×4 vstupenky pre celú PARTIU!

Pre tých, čo majú milujú 90. roky a radi sa zabávajú so svojimi priateľmi, rodinou, alebo partiou, sme pripravili parádnú súťaž o 2×4 vstupenky na MADUAR 90’s Party do Rimavskej Soboty, alebo Žiaru nad Hronom.

Súťaž prebieha na FB stránke skupiny MADUAR a výhercovia budú vylosovaní v pondelok 20.5.2024.

MADUAR 90’s Party bude najväčšou udalosťou roka v Rimavskej Sobote aj v Žiari nad Hronom. Okrem zahraničných hviezd Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven sa na jednom pódiu predstavia aj Robert Burian, Ivanna – víťazka Hlasu CZ/SK a najstarší syn Juraja Matyinka – talentovaný, mladý DJ a rapper Nicotini (Nicholas Matyinko).

V rámci MADUAR 90’s Party prebehne aj Exkluzívna LIVE koncertná premiéra spoločného hitu zahraničných hviezd, Maduaru, Roberta Buriana a Nicotiniho s názvom Show How Mad U Ar.

MADUAR 90’s Party tak bude unikátna a toto nezažijete na žiadnom inom 90’s festivale v Čechách a na Slovensku!

Preto neváhajte, zapojte sa do súťaže, alebo si zakúpte vstupenky a vidíme sa 4. a 5. júla v Rimavskej Sobote a Žiari nad Hronom!

Viac info o MADUAR 90’s Party – info o priebehu podujatia, harmonogram, ceny vstupeniek, miesta predpredaja nájdete tu: INFO A VSTUPENKY.

PROMO VIDEO

POZVÁNKA – TWENTY 4 SEVEN

POZVÁNKA CAPTAIN JACK

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form