Čo spája Terezu Pergnerovú a MADUAR? Hit – Do It!

Bratia Matyinkovci koncom minulého roka odprezentovali na svojom YouTube nový singel a videoklip – romantickú verziu svojho mega hitu Do It. V emotívnom klipe plnom nostalgie, ktorý mapuje 36-ročnú históriu kapely a je skvelou pripomienkou 90. rokov sa objavila aj moderátorka Tereza Pergnerová a jej reakcia na seba nenechala dlho čakať.

Vo videu, ktoré Ladislav a Juraj dostali, im poslala veľmi pozitívny odkaz, vyjadrila svoju podporu, pochválila novú verziu skladby a vyzdvihla odvahu pri spracovaní tohto, ako to sama nazvala, „významného hitu“ do romantickej balady. Svoj pozdrav zakončila legendárnym Čágo, belo, na ktorom vyrástla jedna celá generácia divákov TV hitparády ESO, ktorú Tereza moderovala. A práve MADUAR s hitom Do It dosiahol v tejto hitparáde vôbec ako prvý česko-slovenský interpret pozíciu No.1. Došlo tak k milému prepojeniu histórie so súčasnosťou a čerešničkou na torte je fakt, že Tereza Pergnerová bola aj krstnou mamou albumu MADUARU. Videopozdrav si môžete pozrieť tu.

Okrem Terezy Pergnerovej vyzdvihol baladickú verziu hitu Do It aj Zbyněk Janíček, šéfdramaturg TV ÓČKOSTAR. Ten dodal, že má veľmi rád pomalé spracovania starších dynamických hitov za predpokladu, že to nenaruší kvalitu originálu. Jeho vyjadrenie si môžete vypočuť tu.

Videoklip má tiež veľmi pozitívne reakcie na YouTube kanáli kapely, kde aktuálne atakuje hranicu 80 000 videní. Viď MADUAR & band – Do It.

MADUAR však neostáva len pri vydaní singla Do It. Pre rok 2023 má pripravených viacero aktivít. Pod sloganom #ShowHowMadUAr (so zakomponovanim mena kapely), v preklade #UkazAkySiBlaznivy (s podtitulom Splň si svoj sen) – sa členovia kapely rozhodli priniesť pozitívne posolstvo pre svojich fanúšikov a spolu s nimi si postupne plniť sny.

O jednotlivých aktivitách vás budeme postupne informovať.

VIDEÁ

FOTOGALÉRIA

FOTO: András Micsuda, Michal Lichanec

Zdieľaj:

Najčítanejšie

Vyhľadať

Značky

Archív

Prihlás sa na odber Noviniek

a získaj prehľad o tom, čo pripravujeme, kedy a kde budeme koncertovať, a tiež zľavy na vstupenky či na veci v našom e-shope

Subscription Form