SHOW How Mad U Ar | Divín

SHOW How Mad U Ar | Divín

524 Túto udalosť si pozrelo 524 ľudí.

MADUAR oslavuje 30 rokov na scéne slovenským turné a záverečným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, na ktorých si pripomenie aj svoju nedávno zosnulú bývalú speváčku Barbaru Haščákovú.

Nenechajte si ujsť koncertný príbeh 2 bratov a ich kapely, s ktorou v 90. rokoch spôsobili ošial v Čechách aj na Slovensku.

Kultové hity jednej generácie zaznejú v pôvodnom znení a vďaka Laterne Magike kombinujúcej živý koncertný prejav s filmovou produkciou na veľkoplošných LED stenách sa MADUAR naposledy predstaví na “jednom pódiu” aj s Barbarou Haščákovou, ktorej venuje výnimočnú spomienku.

Čakajú vás silné emócie, nostalgické spomienky, špeciálni hostia a unikátna multimediálna show plná prekvapení.

Užite si návrat do mladosti a nechajte sa unášať príbehom, ktorého ste aj vy boli súčasťou.  

VIAC INFO o turné SHOW How Mad U Ar na tomto odkaze.

================
#ShowHowMadUAr
– MADUAR sa v roku 2023 rozhodol pod sloganom Show How Mad U Ar/ Ukáž aký si bláznivý (slovná hračka s názvom kapely) plniť si svoje sny a vyzýva k tomu nielen svojich fanúšikov, ale aj širokú verejnosť
– cieľom je priniesť pozitívnu aktivitu, ktorá motivuje ľudí k tomu, aby sa nebáli ísť za svojím cieľom, aj keď sa na prvý pohľad môže zdať nereálnym, až bláznivým
– kapela ide v tomto príkladom – v roku 2023 úspešné jarné turné po Slovensku, nadupaný letný hit s hosťovaním 3 zahraničných hviezd (Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven) a slovenským top producentom (Robert Burian), v roku 2024 koncertná šnúra po 30 slovenských mestách zavŕšená jesenným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, a v roku 2025 letný open air koncert na Národnom futbalovom štadióne.

Otvorenie brán o 19:30 hod.

Ceny vstupeniek
Sedenie: 20,-€ (v predpredaji)
Sedenie: 25,-€ (na mieste)
VIP sedenie: 30,-€ (v predpredaji)

Vstupenky sú dostupné online na Predpredaj.sk a v pokladni na nasledovných miestach
– Obecný úrad Divín / 047 43 97 301
– Zichyho kaštieľ / 047 43 70 924

Osoby s platným preukazom ZŤP-S (po preukázaní pri vstupe) a deti do 6 rokov (vrátane) majú vstup zdarma. Deti do 15 rokov (vrátane) majú 50% zľavu. Vek detí bude kontrolovaný na základe Karty poistenca.

Členovia komunity „Show How Mad U Ar „  majú zľavy v súlade s pravidlami komunity.

VIP vstupenka zahŕňa:
– prednostný vstup o 19:00
– fotenie s Maduarom od 19:00 do 19:30
– sedenie vo vyhradenom VIP sektore

V prípade dostupnosti vstupeniek sa pod týmto oznamom zobrazí aktívny odkaz: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/maduar-show-how-mad-u-ar-divin-2024-08-07/ →

 

Dátum a čas

07.08.2024 | 20:00
 

Typ udalosti

 

Kategória udalosti

 
Pozri video
 

Zdielať s priateľmi