SHOW How Mad U Ar | Čadca

SHOW How Mad U Ar | Čadca

1395 Túto udalosť si pozrelo 1395 ľudí.

MADUAR oslavuje 30 rokov na scéne slovenským turné a záverečným megakoncertom v bratislavskej PEUGEOT aréne, na ktorých si pripomenie aj svoju nedávno zosnulú bývalú speváčku Barbaru Haščákovú.

Nenechajte si ujsť koncertný príbeh 2 bratov a ich kapely, s ktorou v 90. rokoch spôsobili ošial v Čechách aj na Slovensku.

Kultové hity jednej generácie zaznejú v pôvodnom znení a vďaka Laterne Magike kombinujúcej živý koncertný prejav s filmovou produkciou na veľkoplošných LED stenách sa MADUAR naposledy predstaví na “jednom pódiu” aj s Barbarou Haščákovou, ktorej venuje výnimočnú spomienku.

Čakajú vás silné emócie, nostalgické spomienky, špeciálni hostia a unikátna multimediálna show plná prekvapení.

Užite si návrat do mladosti a nechajte sa unášať príbehom, ktorého ste aj vy boli súčasťou.  

VIAC INFO o turné SHOW How Mad U Ar na tomto odkaze.

================

#ShowHowMadUAr
– MADUAR sa v roku 2023 rozhodol pod sloganom Show How Mad U ArUkáž aký si bláznivý (slovná hračka s názvom kapely) plniť si svoje sny a vyzýva k tomu nielen svojich fanúšikov, ale aj širokú verejnosť
– cieľom je priniesť pozitívnu aktivitu, ktorá motivuje ľudí k tomu, aby sa nebáli ísť za svojím cieľom, aj keď sa na prvý pohľad môže zdať nereálnym, až bláznivým
– kapela ide v tomto príkladom – v roku 2023 úspešné jarné turné po Slovensku, nadupaný letný hit s hosťovaním 3 zahraničných hviezd (Captain Jack, Rednex, Twenty 4 Seven) a slovenským top producentom (Robert Burian), v roku 2024 koncertná šnúra po 30 slovenských mestách zavŕšená jesenným megakoncertom v bratislavskej NTC aréne, a v roku 2025 letný open air koncert na Národnom futbalovom štadióne.

Otvorenie brán o 18:30 hod.

Ceny vstupeniek
Sedenie: 20,-€ (v predpredaji)
Sedenie: 25,-€ (na mieste)
VIP sedenie: 30,-€ (v predpredaji)

Osoby s platným preukazom ZŤP-S (po preukázaní pri vstupe) majú vstup zdarma.

Vstupenky sú dostupné online na Predpredaj.sk a na www.kultura.mestocadca.sk a tiež v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod.

Členovia komunity „Show How Mad U Ar“ majú zľavy v súlade s pravidlami komunity.

VIP vstupenka zahŕňa:

– prednostný vstup o 18:00 – fotenie s Maduarom od 18:00 do 18:30
– sedenie vo vyhradenom VIP sektore

V prípade dostupnosti vstupeniek sa pod týmto oznamom zobrazí aktívny odkaz: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/maduar-show-how-mad-u-ar-cadca-2024-04-13/ →

 

Dátum a čas

13.04.2024 | 19:00
 

Typ udalosti

 

Kategória udalosti

 
Pozri video
 

Zdielať s priateľmi